Двері Білорусії Гостомель

Двері - елемент дизайну і функціональна деталь інтер'єру, відповідає за збереження майна і особистого простору. Вибрати правильну двері непросто, якщо немає базових понять про функціональність і начинці предмета. Надійні вхідні двері можна відрізнити за вагою, вони повинні бути важкими. Другий момент - кількість і розташування замків. Якщо модель передбачає установку верхнього «краба» - такі двері стане перепоною злодіям-хакерам і недоброзичливцям.

Вхідні двері в Гостомелі


Добротна двері - запорука безпеки мешканців та збереження майна. Вхідні двері також відповідають за мікроклімат приміщення, і дозволяють заощадити до 30% тепла. Важливо вибирати вхідні двері із заповненою повітряною камерою і наявністю ущільнювачів, або віддати перевагу моделям з однорідного масиву. Як наповнювачі виробник використовує полімерні матеріали, мінеральну вату, гофрокартон, про що заявлено в технічній документації кожної товарної позиції. Багатий асортимент оригінальних дверей представлений в салоні Двері Білорусії в Гостомелі.

Міжкімнатні двері в Гостомелі


Міжкімнатні двері частіше виготовляють з вільхи або сосни. Як бюджетного варіанту можна взяти модель з повітряною камерою або вироби з МДФ і похідних деревини. Такі двері відрізняються легким вагою, низький рівнем шумоізоляції, теплопровідністю і доступною ціною. Висококласні міжкімнатні двері представлені в ряду виробів з цілісного і клеєного масиву, пластикових і ламінованих зразків, а також полотен зі шпону. Останнім часом великою популярністю користуються моделі, покриті білою емаллю. Також в асортименті салону Двері Білорусії в місті Гостомель представлений додатковий асортимент (плінтус, паркет, дверна фурнітура).
Вгору