Двері Білорусії Євпаторія

Профільний магазин Двері Білорусії в Євпаторії пропонує багату колекцію паркетних дощок, плінтусів, дверного полотна, ламінату та комплектуючих. Асортимент продукції презентовано в декількох позиціях: економ, базова, преміум. Представлені зразки зроблені з масиву дерева і його похідних. Окремі полотна оснащені ребрами жорсткості і доповнені сталевим листом для максимальної міцності і надійності. У комплектації відсутні дверні замки. Кожен клієнт самостійно визначає рівень захисту, кількість замком і систему затвора.

Вхідні двері в Євпаторії


Для установки надійної вхідних дверей передбачені сталеві екземпляри з відмінними показниками надійності. Вибираючи двері, слід дивитися на конструкцію рами і полотна, а також кількість і розташування затворів пристроїв. Визначте бюджет і задайте параметри, а консультант допоможе підібрати оптимальну вхідні двері. Звертайте увагу на міцність зовнішнього каркаса і надійність замків - це необхідно для безпеки мешканців та профілактики від злому.

Міжкімнатні двері в Євпаторії


Міжкімнатні двері виготовляють з цільного і збірного масиву дерева, шпонированного сировини, ДСП і ДВП, а також з стільниковими наповнювачами. Перші - найдорожчі представники лінійки дверного полотна, еталон VIP класу. Шпоновані міжкімнатні двері складаються в ряду полотен бюджетного класу, але також можуть відрізнятися начинкою, яка і визначає рівень якості такого полотна.
Вгору