Двері Білорусії Донецьк

Старі двері ніколи не підійдуть до оновленого інтер'єру. Щоб закінчити ремонт в оселі, необхідні якісні двері. Обов'язковій заміні підлягають вхідні та міжкімнатні дверні конструкції.
 
Якщо ви шукаєте надійного постачальника дверей в Донецьку, звертайтеся в салон Двері Білорусії. У Донецьку працюють 4 магазини цієї торгової марки: в Ворошиловському, Калінінському, Куйбишевському, Кіровському районах. У салоні Двері Білорусії в Донецьку ви знайдете зовнішні та міжкімнатні двері, фурнітуру, плінтус, ламінат і паркет. Вироби і матеріали підходять під різні запити клієнтів: від економ варіантів до люкс-класу.
 

Вхідні двері в Донецьку

 
Салон білоруської торгової марки пропонує вхідні двері преміум сегменту, середньої цінової категорії, стандартні (економ-варіант). Білоруські вхідні двері відрізняються надійністю і високою якістю незалежно від сегмента.
Вибираючи вхідні двері від ТМ Двері Білорусії, ви гарантовано отримуєте безпеку житла, захист від сторонніх звуків, теплоізоляцію.
 

Міжкімнатні двері в Донецьку

 
Двері в приміщенні виконують естетичну функцію, а також поділяють житло на кілька зон. ТМ Двері Білорусії пропонує міжкімнатні двері різних видів: з масиву сосни, вільхи, дуба, покриті білою емаллю, шпоном, екошпон.
 
Міжкімнатні двері з деревного масиву обійдуться дорожче інших моделей, але прослужать довше і вигідно підкреслять статус власника. Двері на шпоні, екошпон коштують дешевше, але також мають презентабельний зовнішній вигляд, зносостійкі, що не зсихається і не коробляться з часом. Для шанувальників особливих інтер'єрів можуть підійти двері, покриті білою емаллю.
Вгору