Двері Білорусії Дергачі

Гадаєте, всі двері однакові і ціна встановлена ​​виключно за дизайн і зовнішнє оформлення? Двері Білорусії в Дергачах - профільний салон, який готовий розвіяти міф і відкрити споживачеві секрети вибору надійних вхідних дверей. Вся справа в начинці. Каркас виготовляють на базі сталевих пластин або деревних похідних, а в якості наповнювача використовують гофрокартон, пінопласт, спінений поліуретан, мінвату, пенопропілен. Вміст двері становить 70% вартості.

Вхідні двері в Дергачах


Розглянемо вхідні двері зсередини. Це спростить завдання вибору якісного виробу, яке поєднує в собі звукоізоляційні властивості, і теплозахисну функцію. Мінеральна вата - довговічний і практичний наповнювач зі звукозахисних функцією. Утримує тепло і не вбирає вологу. При встановленні додаткових каркасних ребер, мінеральна вата не осяде і не утворює порожнечі. Ще один популярний наповнювач недорогий наповнювач повітряної камери - пінопласт. Цей матеріал має тривалий термін служби, не сприйнятливий до вологи і низьких температур.

Міжкімнатні двері в Дергачах


За форматом міжкімнатні двері бувають фільончасті і щитові. Перші - влаштовані досить складно, складаються з декількох царг, багета і фільонки. Несуча конструкція виготовлена ​​з цільного полотна і побудована за принципом ґратчастих прорізів. За функціональністю двері ділять на: орні, розсувні, що коливаються, розкладні. Для побутової експлуатації частіше беруть міжкімнатні двері з шпони і масиву, ламіновані і пластикові. У салоні Двері Білорусії представлені вироби з якісних матеріалів за вигідними цінами.
Вгору