Наші переваги


Підприємство повного циклу


Торгово-промислова група Двері Білорусії створила й успішно використовує систему повного циклу ведення бізнесу: від поставок сировини (деревини, металу) до виробництва готової продукції на власних потужностях та її продажу в фірмових салонах Двері Білорусії, бренд-відділах і онлайн-магазині.


Такий підхід дає можливість споживачам купувати вхідні та міжкімнатні двері ТМ Двері Білорусії сучасного дизайну високої якості за низькою ціною. 


підприємство повного циклу

Виробничі комплекси ТПГ Двері Білорусії пройшли сертифікацію за міжнародним стандартом системи управління якістю (Quality Management Systems) ISO 9001: 2000. Компанія використовує сучасні технології у виробництві та маркетингу, розвиває мультиканальні продажі, торговельну, логістичну та рекламну підтримку своїх партнерів.

 

Компанія має в Україні широку роздрібну мережу, яка включає більше 100 фірмових салонів Двері Білорусії, понад 130 бренд-відділів, адаптивний інтернет-сайт, торговельні міжнародні мережі та інтернет-ресурси. Готова продукція успішно реалізується в 7 (семи) країнах світу. Це дає можливість істотно знизити собівартість продукції, а, отже - роздрібну ціну вхідних і міжкімнатних дверей ТМ Двері Білорусії. При цьому якість продукції постійно вдосконалюється. Контроль якості здійснюється на всіх ланках ланцюга: підбір сировини і матеріалів - виробництво за стандартами ISO - продаж в фірмовій роздрібній мережі. Підсумок 14 років роботи - більше 1 (одного) мільйона задоволених покупців Дверей Білорусії.

 

У Компанії Двері Білорусії споживачі можуть купити міжкімнатні двері, вхідні металеві двері та двері спеціального призначення.

 

У фірмових салонах Двері Білорусії представлені ідеальні рішення для всіх типів будівель і приміщень, будь-якого екстер'єру та інтер'єру. Будь-то заміський котедж, затишна квартира або сучасний офіс - відповідні двері знайдуться завжди.

 

Виробнича модель


ТПГ «Двері Білорусії» впровадила виробничо-логістичну модель майбутнього - виробництво і постачання за запитом. Така модель дає Покупцеві можливість зробити замовлення і отримати товар в узгоджену дату у себе на об'єкті (в офісі, квартирі, будинку).

 

Застаріла виробнича модель, що існувала в світі довгі роки, по якій виробники випускали величезну кількість товарів, і тільки потім намагалися їх продати, відходить у минуле. Компанія «Двері Білорусії» поставила попит на перше місце, і надала можливість кожному споживачеві в Україні у зручний час у кілька кліків на доступному комп'ютері, планшеті або мобільному телефоні через інтернет зробити покупку вхідних і міжкімнатних дверей, за відповідною ціною і дизайном. Споживач може відвідати фірмовий салон мережі «Двері Білорусії» (контактні дані фірмових точок продажу вказані на цьому сайті) або отримати дистанційну консультацію  експерта в режимі онлайн. Ланцюжок поставок товарів побудована так, що після оплати в узгоджену дату обрані товари (дверні комплекти та ін.) з'являються на порозі у покупця і встановлюються в дверні отвори на його об'єкті.


виробництво міжк. та вхідн. дверей

Тому необхідність створення запасів товарів у фірмових магазинах мережі повністю усунена. У кожній точці продажу знаходяться тільки зразки товарів. У ланцюжку поставок задіяні лише логістичні склади, які виконують функцію комплектації замовлень і розподілу, а не накопичення товарів.

 

Продукція виробляється відповідно до замовлень покупців з щомісячними планами виробництва (з можливістю щотижневим коригуванням плану за асортиментом). Це дозволяє позбутися від нераціональних залишків готової продукції на виробництві, вивільнити частину оборотних коштів і направити їх на розвиток.

 

Парк обладнання виробничих комплексів ТПГ «Двері Білорусії» налічує понад 600 сучасних верстатів з високим рівнем автоматизації. Кожен з таких комплексів використовує різні сучасні технології і спеціалізується на виготовленні певних моделей вхідних і міжкімнатних дверей, а також дверей спеціального призначення. Компанія має сучасне обладнання з числовим програмним управлінням виробництва Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Японії. Професійний персонал фабрик регулярно проходить навчання і перепідготовку. Все це дає гарантію високої точності виробництва і якості дверних конструкцій.

 

Для виготовлення продукції Компанія «Двері Білорусії» використовує натуральні вітчизняні та інноваційні імпортні матеріали.

У виробництві міжкімнатних дверей використовується натуральна деревина, шпон, екологічно безпечні лакофарбові матеріали від італійських виробників, а також поліолефіновий клей з Німеччини.

 

У виробництві вхідних металевих дверей використовуються високоякісні імпортні плівки ПВХ, ущільнювач, фурнітура та інші комплектуючі.

 

Удосконалення якості продукції ТМ «Двері Білорусії» сприяє багаторівневий контроль якості виробництва, який здійснюється за міжнародним стандартом ISO 9001: 2000 і стандартам тих країн, де виробляється і реалізується продукція.

 

Все це дає можливість гарантувати покупцям високу якість, оптимальну ціну і доступність товару.


Розвиток супутнього бізнесу - один з методів підтримки невисокої вартості дверей


Для зменшення собівартості виробництва міжкімнатних дверей, забезпечення безвідходності виробництва, збільшення екологічної та енергетичної безпеки ТПГ «Двері Білорусії» створила та розвиває супутній бізнес - виробництво деревних пелет (біопалива).


пелети (біопаливо)

При розпилі лісу-кругляку (колоди) тільки 51% кращої чистої сировини йде на виробництво міжкімнатних дверей; а решта 49% складають: тріска, обрізки, тирса (відходи сировини), 30% з яких спрямовується на виробництво деревних пелет, а 19% йде на опалення самої фабрики дверей.

      

Характеристики пелет (паливних гранул) виробництва ТПГ «Двері Білорусії»:


  • деревина - сосна 100%,

  • діаметр 6-8 мм, довжина 2-2,5 см,

  • висока теплота згоряння 18,4 МДж, низька зольність до 0,6%

  • упаковка: біг-бег 1 тн (1000 кг) і мішок 15 кг


Паливна гранула (пелета) застосовується в механічних й автоматичних котлах промислових і комунальних котелень, а також в побутових автоматично дозуючих котлах та камінах для опалення котеджів і будинків.


Реалізація пелет здійснюється ТПГ «Двері Білорусії» в Україні та на експорт - до країн Євросоюзу: Німеччину, Бельгію, Данію, Італію, Польщу, Чехію, Словаччину, Болгарію.


Переваги продукції та послуг підприємства повного циклу Двері Білорусії описані на зазначених нижче сторінках сайту:Вгору